Hakkımızda

Kim olduğumuzu ifade etmek için kim ve ne olmadığımızı anlatmamız daha doğru olacak galiba.

Biz Hande ve Oytun. Tarihçi değiliz, öğretmen değiliz, akademisyen değiliz, anlattığımız hiçbir şeyin doğruluğunu garanti etmiyoruz, hatta bizden duyduğunuz herhangi bir şeyi kullanacaksanız bizden başka bir iki farklı kaynaktan da doğrulamanızı öneririz.

Araştırmayı, öğrenmeyi, eskiyi, kedileri, köpekleri, antikaları, sanatı, yemeği, içmeyi, gezmeyi seviyoruz.

ottovitol.com'da yıllar içinde, dünyayı gezerken kendimiz için topladığımız objeleri, eşyaları satıyoruz. Her parça tek, çok severek alınmış ve kendisini belki bizden daha çok sevecek yeni sahibine gitmeye hazır durumda. Sattığımız objeler, efemeralar, sanat eserleri sürekli güncellenecek. Arada bir yeni ne var ne yok diye uğramanızı tavsiye ederiz.

Sattıklarımız dışında, Instagram'daki Ottovitol hesabımızdan yaptığımız gibi hikayelerimize buradan da devam edeceğiz.

Bizden çoklukla istenen, bu hikayeleri, bilgileri sabitlemelisiniz dilekleri ottovitol.com sitemizde sonunda hayat bulacak.

Resneli Niyazi'den de bahsedebiliriz, Courbusier'in gözlüklerinden de, Metallica'nın 1986 yılında yaşadığı otobüs kazasından da, Rita Hayworth Orson Welles aşkından da ya da o an canımız Tokyo'daki en lezzetli  unagi yapan restoranlardan bahsetmek isterse ondan bahsedeceğiz. Yani Ottovitollük yapacağız bolbol.